Październik to miesiąc szczególny również z innego powodu – imprezy charytatywnej połączonej z aukcją. Celem jej było zebranie środków na dalszą rehabilitację. Roboty było co niemiara, ale trzeba przyznać, że wszystko było zorganizowane profesjonalnie i z rozmachem. Impreza odbyła się w I Liceum Ogólnokształcącym – tu wielkie podziękowania dla Dyrektora dr. Roberta Kaśków i całego zespołu kabaretowego. Ogromne dzięki!

Było wspaniale z udziałem artystów kabaretu ,,POSZUKIWANI” , ,,4 FALA” oraz DJ Grzegorza G., który wspaniale poprowadził  aukcję charytatywną. Wszyscy Panowie pokazali wielkie serce w tym charytatywnym przedsięwzięciu… Obydwa kabarety zrobiły wszystko, by widownia świetnie się bawiła. I tak zresztą było. Po zakończonej części artystycznej rozpoczęła się aukcja prowadzona z rozmachem przez DJa. Na aukcji wystawione zostały przedmioty pozyskane od celebrytów i artystów z całej Polski.

1

Nie sposób wymienić tu wszystkich przedmiotów – dość wspomnieć o: 13 obrazach olejnych i akwarelowych pana Macieja, Grzegorz i Malioli, pań Barbary, Mai, Teresy, Małgorzaty oraz paterze pani Katarzyny, rękawicach Darka Michalczewskiego, płytach kabaretu ,,ANI MRU MRU”, piłce nożnej z podpisami reprezentantów kadry, koszulce z autografem PLAWGO, autografie, piórze od Prezydenta Miasta Świdnicy Pana Murdzka i wielu, wielu innych. Aukcja trwała przeszło godzinę i udało się sprzedać WSZYSTKIE wystawione przedmioty – dzięki umiejętnościom i charyzmie DJ i dobrej woli oraz pełnym portfelom bawiących się gości. Wieczór zakończył się ogromnym sukcesem. Udało się zebrać 8 000 PLN. To ogromna suma. Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim nie tylko organizatorom, ale również uczestnikom i WIELKIM SPONSOROM.

To był wieczór pełen wzruszeń i nabierania wiary w dobro i wrażliwość ludzką. Na pewno nie uda mi się podziękować wszystkim, ale choć o kilku osobach muszę tutaj wspomnieć: Marto – dziękuję za piękne projekty, Robercie– wielkie, wielkie dzięki za pomoc, Panie Dyrektorze, Panie Zygmuncie, Pani Aniu – składam hołd i z całego serca dziękujemy, Aurelio nieoceniona jest twoja pomoc,  Kasiu Ty też zasługujesz na ogromne wyróżnienie, Pani Lidii, Panie Tomku – jeszcze raz bardzo dziękuję oraz Pani Weronice, która zasługuje na ogromne uściski.

To był rzeczywiście MAGICZNY WIECZÓR – taki, który pamięta się do końca życia.
Jeszcze raz ogromnie dziękuję.