W czasie karnawału trzeba się bawić, warto więc wybrać się na bal i poszaleć na parkiecie przy muzyce na żywo w gronie pozytywnie zakręconych. A jeśli jeszcze przy tym można pomóc, to tym bardziej się warto.

Na gości czeka moc atrakcji. Recital wspanialej artystki Renaty Przemyk, szalona aukcja z niezwykłymi fantami, dobra kuchnia i zabawa do samego rana. Cały dochód z balu zostanie przeznaczony na leczenie oraz rehabilitację 10-letniej Majki, która od urodzenia walczy z chorobami i bólem. Maja urodziła się z ciężką wadą genetyczną i aby móc funkcjonować jak każde inne dziecko, codziennie stacza bolesną walkę. Rehabilitacja, leczenie, zabiegi – to dla niej chleb powszedni. To też ogrom wydatków dla rodziców.

Dlatego dajmy się namówić na kolejny Bal Charytatywny dla Mai Tyczyno, który odbędzie się 4 lutego od godz. 18.00 w Zajeździe pod Wierzbą w Świdnicy. Weźcie rodzinę, przyjaciół i znajomych, zaproście sąsiadów. Działamy w szczytnym celu, więc do dzieła!

Zaproszenia można rezerwować u mamy Mai, Małgorzaty Tyczyno: e-mail: malgos.ty@gmail.com lub tel: 661 200 000. Cena zaproszenia: 440 zł/para.